Ainprard Poland to firma z dużym doświadczeniem, która specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie legalizacji zatrudnienia i pobytu.

Możemy pomóc w znalezieniu zatrudnienia i skonsultować wszystkie możliwe kwestie dotyczące legalnej pracy i życia w obcym kraju.

PRACODAWCÓW SZUKAJĄCYCH WSPÓŁPRACY Z NAMI W SPRAWIE PRACOWNIKÓW  PROSIMY O KONTAKT Z PANEM DOMINIKIEM
POD NUMEREM TELEFONU +48 570 117 032
lub email: dominik.s@ainprard.pl

Ainprard Poland Sp. z o.o. to firma z dużym doświadczeniem, specjalizująca się w świadczeniu usług w zakresie zatrudnienia i legalizacji pobytu za granicą. Pomagamy w znalezieniu pracy za granicą, głównie w Polsce, Czechach lub w innych krajach Uni Europejskiej. Asystujemy we wszystkich możliwych kwestiach dotyczących legalnej pracy i życia emigrantów w obcym kraju.

Ainprard Poland jest liderem w rekrutacji międzynarodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy naszym klientom, zarówno pracodawcom, jak i osobom poszukującym pracy, w dokonaniu najlepszego wyboru. Posiadamy obszerną bazę danych kandydatów i profesjonalnych specjalistów HR współpracujących z naszą firmą. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących wolnych miejsc pracy na lokalnym rynku jak i dla pracodawców. Ainprard Poland korzysta z pełnego wsparcia prawnego i wizowego w celu uzyskania niezbędnych zezwoleń na zatrudnienie cudzoziemców. Rekrutujemy pracowników Polskich, Ukraińskich, oraz z innych krajów Europy Wschodniej, także pracowników z Azji Południowej i Środkowej.

Specjalizujemy się w świadczeniu różnych usług prawnych dla cudzoziemców za granicą, w szczególności w Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, na Litwie. Wiemy wszystko o legalnym pobycie i zatrudnieniu w Polsce i krajach sąsiadujących.

Ainprard Poland zapewnia ogromną liczbę wolnych miejsc pracy w różnych specjalizacjach z dokładnymi informacjami o godzinach pracy i wynagrodzeniach na każdym z naszych stanowisk pracy.

Nasi konsultanci i prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie legalizacji i zatrudnienia. Zapewnią pełną konsultację we wszystkich aspektach prawnych i kwestiach oraz mogą pomóc w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do uzyskania wizy niezbędnej do podróży w celu znalezienia pracy za granicą.

Ainprard świadczy również inne usługi, np. dla osób, które chcą otworzyć firmę za granicą. Możemy doradzić, co jest lepsze dla indywidualnych potrzeb każdego klienta, czy lepiej jest kupić gotową firmę lub zarejestrować nową. Możemy doradzić, jak kupić samochód lub nieruchomość w Polsce. Wiemy, jak uzyskać europejskie prawo jazdy na samochód lub jak je wymienić.

Doradcy biznesowi pracujący w naszej firmie wiedzą, jak kupić franczyzę, wyjaśnić wszystkie niuanse zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej. Możemy również doradzić gdzie udać się na studia w Polsce. Możemy pomóc w znalezieniu pracy i zakwaterowania.

Jeśli chcesz nas odwiedzić, aby zobaczyć, jak pracujemy, zapraszamy do naszego biura w Warszawie. Jeżeli będzie to potrzebne pomożemy uzyskać czasową wizę turystyczną do Polski dla naszych zagranicznych partnerów.

Ainprard gwarantuje wsparcie, doradza we wszystkich kwestiach związanych z pobytem za granicą, pomaga w adaptacji w nowym miejscu i wiele więcej.

Sprawdzamy i przygotowujemy dokumenty dotyczące karty pobytu tymczasowego, karty stałego pobytu, zezwoleń na pracę (półroczne zaproszenia pracowników i zaproszenia od wojewody), które są potrzebne do legalizacji  cudzoziemca w Polsce. Zajmujemy się również dokumentami biznesowymi, niezbędnymi do otwarcia działalności na terenie kraju. Ainprard daje gwarancję swoich działań i robi wszystko, co możliwe, aby pomóc zalegalizować cel pozostania w Polsce.

Przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty do uzyskania krajowej wizy Schengen w Polsce, pomożemy w wypełnieniu formularzy rejestracyjnych w centrum wizowym Twojego kraju, sprawdzimy cały zestaw dokumentów i podążymy z całym procesem od uzyskania wizy pracowniczej aż do wyjazdu do Polski.

Ainprard to międzynarodowa firma z siedzibą w środkowej Europie, POLSKA! Jesteśmy międzynarodową agencją zatrudnienia z ogromną bazą pracowników w całym kraju i krajach sąsiednich. Nasi najlepsi pracodawcy współpracują z nami od dłuższego czasu i są stale zainteresowani wykwalifikowanymi pracownikami z Ukrainy, Białorusi i innych krajów, np. Azjatyckich.

Rekrutujemy naszych pracowników też z Indii, Nepalu, Bangladeszu, Pakistanu, Sri Lanki, Filipin, Indonezji, Birmy, Afryki – pozyskując najlepszych kandydatów do pracy z najlepszymi umiejętnościami, dopasowanymi do różnych miejsc pracy.

Pomożemy uczynić życie emigrantów lepszym, łatwiejszym i gwarantujemy ciekawszą przyszłość!

Pracodawcom gwarantujemy pracowitych kandydatów na różne stanowiska oraz wsparcie naszych konsultantów i koordynatorów.

Work Permit Process

According to Polish law every foreigner willing to work in Poland must legalize their employment. One of the way to do this is to obtain work permit (Zezwolenie na pracę). The most common work permit in Poland is the one called work permit type A.

Entrust Jobs

We have jobs for skilled and semi-skilled workers, as well as general labourers. Check our available job offers below.

Residence Card Applications

Anyone who comes to Poland for a long period of time to work or study, after learning about the existence of such a thing as a Residence Card in Poland, hurries to change their visa for a Polish Residence Permit.

Lawyer Consulting

AINPRARD Poland Sp. z o.o. ia a company working in the legal field and has its own specialists. Our lawyers work with foreigners to help in matters of legalizing their lives abroad and with legal employment or studies in Poland.

Documents​ Preparation

Our lawyers know all the nuances of obtaining documents for legalization, obtaining work permit, temporary and permanent residence card. We know what documents are needed for admission to a higher educational institutions in Poland and much more.

Citizenship of Poland

Polish citizenship can be granted to any foreigner who submitted an application to the President of the Republic of Poland. In Poland you may have dual citizenship, so you will not have to renounce the citizenship of your country of origin.

PROJECTS 2020

Paver / Pavement Setter

Days
Hours
Minutes
Seconds

Description: Paver lays paver bricks, repairs, finishes or removes paving surfaces of street sand pedestrian routes based on technical documentation.

Main duties: Setting blocks concrete or stone layering on the surface.

– securing and marking pavement works
– making a foundation for laying pavement
– repair or demolition of paving
– finishing paving surface
– controlling process of paving
– organizing workplace

Requirements: Communicative English; Minimum 5 years experience as a paver. Strong hand-eye coordination; general physical fitness; ability to lift heavy-weight (up to 40kg); crouch for long periods of time; Work in varying temperatures (from -10 °C at winter time up to +30°C at summer); Experience Certificate related to the paver job, brick/block layer would be an advantage. 

Place of work: Poland
Working days: Monday-Saturday
Working hours: minimum of 8 hours per day
Over Time: Extra paid per every extra hour
Contract: 1 year (Renewable based on TRC)
Health Insurance: NFZ, standard insurance provided
Salary: 500€ at the start, and 1000€ after 3 months training
Accommodation: Free, in a rented flat, provided by employer (utility bills included)
Transportation: Free, to and from workplace
Work clothes: Provided by employer, protective gloves and working coat
Health and safety: Training provided by employer
Meals: On employee own, free access to kitchen, bathroom, all the utilities free to use.
Holidays: As per Polish law 

All candidates will be interviewed n Skype

WE ARE HERE

Send a quick e-mail

Contact us

  • ENG: +48570117721
    RUS: +48661022251
    PL: +485701177213
  • info@ainprard.pl
  • Świętokrzyska St. 18 office 330,
    00-052, Warsaw, Poland