PRACOWNIK

Jeśli szukasz pracy w Polsce i nie wiesz od czego zacząć, skontaktuj się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji zagranicznej. Ainprard Poland Sp. z o.o. jest uznaną w Warszawie agencją z udokumentowanym doświadczeniem w umieszczaniu kandydatów na różnych stanowiskach pracy. Nasz zespół konsultantów będzie Państwu towarzyszył w trakcie całego procesu rekrutacji. Jako Międzynarodowa Agencja Rekrutacyjna skupiamy się na poszukiwaniu odpowiednich możliwości dla naszych kandydatów. Mamy przyjemność promować kandydatów z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Kirgistanu, Mongolii, Serbii, Mołdawii, a także Nepalu, Indii, Bangladeszu, Sri Lanki, Filipin, Malezji, Indonezji, Myanmaru, ZEA, Afryki i wielu innych krajów. Nasze usługi skierowane są do osób na początku swojej kariery zawodowej oraz do osób z określonymi umiejętnościami.

Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów UE.  Polska gospodarka jest szóstą co do wielkości gospodarką w Unii Europejskiej i od 26 lat stale się rozwija. Największymi sektorami gospodarki kraju są usługi (62,3%), przemysł (34,2%) i rolnictwo (3,5%). W związku z zapotrzebowaniem na pracowników, od kilku lat wzrasta liczba cudzoziemców.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracy w następujących branżach: przetwórstwo spożywcze i napojów, rolnictwo, tekstylia. Pomożemy Państwu znaleźć zarówno krótko-, jak i długoterminowe oferty pracy. Nadal rozwijamy i aktualizujemy naszą bazę ofert pracy. Gwarantujemy dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie oraz poszanowanie i ochronę Państwa praw pracowniczych. 

Nasze usługi dla pracownika obejmują:

Znalezienie pracy spełniającej Państwa oczekiwania
Szczegółowe wyjaśnienie procesu migracji
Pomoc w procesie wizowym
Odbiór z lotniska i transport do nowego pracodawcy po przylocie
Dostarczanie informacji o dokumentach, które muszą być wypełnione
Przedłużenie zezwolenia na pracę lub złożenie wniosku o wydanie zezwolenia na pobyt
Pomoc w relokacji
Przygotowywanie i składanie wniosków o wydanie zezwolenia na pobyt stały

Administratorem Państwa danych osobowych jest Ainprard Poland Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji Państwa zapytania, tak długo jak będzie to konieczne. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usuwania, ograniczania ich przetwarzania, sprzeciwiania się przetwarzaniu danych oraz przekazywania swoich danych osobowych. Mogą Państwo również złożyć skargę do instytucji kontrolującej. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpatrzenia Twojego zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do podjęcia działań wymaganych przez osobę, której dane te dotyczą, przed podpisaniem umowy. w przypadku pytań dotyczących przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem info@ainprard.pl.

NASZA LOKALIZACJA

KONTAKT

  • ENG: +48570117721
    RUS: +48570117005
    PL: +48570117723
  • info@ainprard.pl
  • Świętokrzyska 18 / 328,
    00-052, Warszawa, Polska

Spotkaj się z nami.
Zadzwoń do nas teraz, żeby umówić się na spotkanie.