PRACODAWCA

Dla każdego odnoszącego sukcesy biznesu niezbędne jest posiadanie dobrego zespołu pracowników, zarówno fizycznych do prostych prac, jak i wykwalifikowanych profesjonalistów. Jesteśmy kompetentną międzynarodową agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom odpowiednich kandydatów na pracowników. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Polsce. Możemy odpowiednio wybrać najlepszych kandydatów do pracy, którzy mogą skutecznie przyczynić się do rozwoju Państwa biznesu.

Mamy przyjemność promować naszych rekrutowanych kandydatów nie tylko z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Kirgistanu, Mongolii, Serbii, Mołdawii, ale także z Azji i Afryki. Pracownicy z Azji dzięki wielowiekowej tradycji są doskonale przygotowani do powtarzalnych prac, np. w rolnictwie, przy zbiorze i pakowaniu owoców i warzyw, a także w fabrykach drobiu, ryb czy mięsa. Wśród naszych kandydatów są również profesjonaliści posiadający odpowiednie wykształcenie oraz umiejętności do bardziej wykwalifikowanych prac w nowoczesnych fabrykach samochodów, mebli, w profesjonalnych zakładach krawieckich lub tapicerskich. Azjatycka kultura pracy od wieków oparta jest na profesjonalizmie i bardzo dużym zaangażowaniu w wykonywane zadania. Pracownicy są zatrudniani na podstawie zezwoleń na pracę na okres jednego roku – (zgodnie z polskim prawem). Ze względu na specyfikę zezwoleń na pracę dla tej grupy cudzoziemców, są one przypisane do konkretnego pracodawcy na czas trwania umowy. Większość naszych pracowników komunikuje się w języku angielskim i potrafi posługiwać się nim w sposób komunikatywny. AINPRARD Poand może również zapewnić koordynatora, który będzie komunikował się z nimi w ich języku ojczystym. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i obowiązkami związanymi z uzyskaniem odpowiednich zezwoleń na pracę, a także odpowiednimi dokumentami (w tym wizami pracowniczymi).

AINPRARD Poland, wraz z Partnerami Azjatyckimi prowadzi obecnie rekrutację pracowników z:

Filipin, UAE, Indii, Nepalu, Bangladeszu, Pakistanu, Sri Lanki, Indonezji, Myanmaru, Ghany, Nigerii, i innych krajów.

Rozumiemy iż obecnie, po czasie kwarantanny, wielu pracowników wyjechało rezygnując z pracy. Niektórzy pracownicy mieli problem z przekraczaniem granicy i powrotem do pracy. Jednak teraz sytuacja wygląda znacznie lepiej, większość granic jest otwarta, na chwile obecna, a Polskie ambasady w innych krajach w końcu zajęły się na poważnie rozpatrywaniem wniosków wizowych, co skutkuje przyznaniami wiz pracowniczych. Jest to najlepszy czas na aplikowanie o wizę, w szczególności w Polskiej ambasadzie w Abu Dhabi, w Delhi w Indiach, jak i w nowo otwartej ambasadzie na Filipinach.

Jedną z zalet zatrudniania pracowników z Azji jest stabilność zatrudnienia.
Ogromną zaletą współpracy z pracownikami zagranicznymi jest optymalizacja kosztów w Państwa firmie. Ponadto pracownicy przyjeżdżający do pracy w Polsce nie są zainteresowani przenoszeniem się z jednej pracy do drugiej. Jak my wszyscy, potrzebują stabilności.

Pracownik z Azji:
– pracuje szybko
– działa sprawnie
– akceptuje wynagrodzenia oferowane przez polskich pracodawców
– nie zajmuje się sprawami prywatnymi w godzinach pracy
– docenia pracę

Nasze usługi rekrutacyjne:
– kompleksowa rekrutacja pracowników, którzy spełniają określone wymagania,
– sprawdzanie kwalifikacji w procesie rekrutacji,
– przeprowadzenie procedur formalno-prawnych w celu uzyskania zezwolenia na pracę i umowy o pracę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
– koordynacja z wnioskiem wizowym,
– koordynacja przyjazdów pracowników do Polski.

PRACODAWCÓW SZUKAJĄCYCH WSPÓŁPRACY Z NAMI W SPRAWIE PRACOWNIKÓW  PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU +48 570 117 721 lub email: info@ainprard.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Ainprard Poland Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji Państwa zapytania, tak długo jak będzie to konieczne. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usuwania, ograniczania ich przetwarzania, sprzeciwiania się przetwarzaniu danych oraz przekazywania swoich danych osobowych. Mogą Państwo również złożyć skargę do instytucji kontrolującej. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpatrzenia Twojego zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do podjęcia działań wymaganych przez osobę, której dane te dotyczą, przed podpisaniem umowy. w przypadku pytań dotyczących przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem info@ainprard.pl.

NASZA LOKALIZACJA

KONTAKT

  • ENG: +48570117721
    RUS: +48570117005
    PL: +48570117723
  • info@ainprard.pl
  • Świętokrzyska 18 / 328,
    00-052, Warsaw, Poland